Rozrywka

Co zrobić gdy nie działa Netflix?

Published

on

Włączasz sobie telewizor / komputer czy telefon a tu nagle netflix nie działa, zaplanowałeś już wieczór z popcornem i dobrym kinem a to nic. Co teraz możesz zrobić ?

Na początek sprawdź połączenie internetowe. Upewnij się, że Twoje urządzenie jest podłączone do internetu, wifi ma zasięg a router się nie rozgrzał do czerwoności i padł. Możesz sprawdzić połączenie, próbując odwiedzić inne strony internetowe lub przeprowadzając diagnostykę sieci w swoim urządzeniu.

Zrestartuj urządzenie na którym chcesz oglądać Netflixa. Czasami zwykłe ponowne uruchomienie może rozwiązać problemy. Tak robili Technicy magicy w popularnym show 🙂

Sprawdź dostępne aktualizacje. Upewnij się, że na swoim urządzeniu masz zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Netflix, a także najnowsze aktualizacje systemu. Miałem już tak że po zainstalowaniu aktualizacji Netflix ożył .

Wyczyść pamięć podręczną w telefonie. Wyczyszczenie pamięci podręcznej urządzenia może pomóc w rozwiązaniu problemów, zwiększy dostępne miejsce dla danych które muszą zostać zapisane. Najczęściej dotyczy to telefonów.

Jeśli problemy występują na jednym urządzeniu, spróbuj włączyć aplikację Netflix na czymś innym, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje, i który z tzw odbiorników szwankuje.

Jeśli nic z tych rzeczy nie pomaga to niestety trzeba skontaktować się z działem obsługi klienta Netflix, ale w tym wypadku na seans trzeba będzie poczekać

Image by Tumisu from Pixabay

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Popularne

Exit mobile version